Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Haldoklik a Bettám! Hogy...

Haldoklik a Bettám! Hogy tudok segíteni neki?

Figyelt kérdés
Már hetek óta betegeskedik. Nem eszik már vagy 3hete semmit kezeltem gyógyszerekkel, de mostanra már nagyon rosszul van. Már alig van ereje feljönni levegőért, ezért átraktam egy kisebb akváriumba, és ott is megkapaszkodik egy tapadókorongon és csak levegőért kapkod. Nagyon sajnálom szegényt mit tudok tenni, hogy ne szenvedjen tovább, mert már lassan én is belebetegszem annyira szomorú vagyok mikor látom. :(
2010. okt. 27. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
jobb ha fejbekólintod ,ne szenvedjen egyikőtök se .
2010. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Már nem nagyon tehetsz semmit sajnos. Gondolom megölni nem akarod, de talán ez lenne a legjobb neki. Jobb ötletet erre nem hiszem, hogy tudunk adni..
2010. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen. Megölni nem lenne erőm, mert nagyon a szívemhez nőtt, de így sem jó hogy látom szenvedni. :(
2010. okt. 27. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen kedvencet tartasz, el kell fogadnod, hogy elpusztulnak ők is a leggondosabb ápolás mellett is. Én a garázs mögött egy kis területet jelöltem ki "megörzőnek", a túlvilágra. Ott békében együtt vannak....
2010. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vége szegénykémnek. :'(
2010. okt. 28. 01:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!