Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek meddig él egy...

Szerintetek meddig él egy aranyhal egy folyóban ami az óceánba folyik?

Figyelt kérdés
Ugyanis valószínűleg ez lesz a sorsa ma délután.A folyót szószerint értem és nem a wc-re..annyira nem vagyok aljas.
2010. okt. 29. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig. Az aranyhal tavihal, ráadásul ezek a tenyésztettek elég kényesek. De miért akarod megölni? :(
2010. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ajándékozd el, egy folyóban nem fog megélni.
2010. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább ajándékozd oda valakinek....ne öld meg:((((((
2010. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
A 3 kívánság már megvolt? :)
2010. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod megölni?
2010. okt. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
miért teszed? a hal az a háziállat amiről a legkevésbé kell "gondoskodni", nem lehet vele sok gond.
2010. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
meg ne öld már szerencsétlent,attól hogy még olyan kicsike neki is ugyanolyan fájdalmas a halál mint egy emberi lénynek! Tényleg ezt akarod kiskedvenceddel? Inkább vidd el egy kisállatkereskedésbe ahol árulnak aranyhalat,hátha otthagyhatod.
2010. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vidd el a Margitszigetre és dobd bele a halastóba.
2010. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne öld meg szegényt, inkább add valakinek, valaki biztos elfogadja, ha ingyen adod.
2010. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Még hogy nincs vele sok gond?! Hármat kaptam a trópusi halaim mellé...nézek mi a f.aszt csináljak velük. Nem kell senkinek, az üzletben nem veszik vissza, és foglamam sincs hogy hol van közel egy tó. Gondoltam addig beteszem őket az akváriumba amíg nem lesz egy épkézláb ötletem, erre bántják a mandzsu csíkomat meg megzabálják a harcsám elől a kaját plusz még a vitorlás halam pelyheit is feleszik!..Jah meg bántják őket hát rohadjanak le.Nincs másik akváriumom és még így is humánusabb voltam mintha lehúztam volna őket a wc-n.

Igen amúgy kívántam, de csak 1et, hogy többet ne lepjenek meg ilyen halakkal.Alapból nem szeretem az aranyhalakat.Jah és a legdühítőbb hogy összeretkezték olyan szinten az akváriumot hogy most az egészet teljesen ki kell tisztítanom pedig 1 hete tettem meg.Kb ennyi

2010. okt. 29. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!