Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van két aranyhalam, ami...

Van két aranyhalam, ami megevett egy guppit és aztóta a saját piszkát is megeszi mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 18:54
 1/5 anonim válasza:
2%
A guppit nem lehet aranyhallal tartani. A guppi édesvizi az aranyhal asszem tengeri.
2009. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a guppit és az aranyhalat lehet egy akváriumban tartami azt tudom mert kereskedőtöl vettem, de az a baj hogy megeszi az egyik a másikat
2009. jan. 8. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Az aranyhal is édesvizi.Amugy meg nem ajánlom hogy kisméretű halakat rakjál az aranyhalak mellé mert mindent megesznewk ami befér a szájukba.
2009. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen azt már észrevettem mer mindig a köveket veszik a szájukba, de az nem is zavarna csak a másik dolog
2009. jan. 8. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ezt olyan hatalmas problémának tartod és horgászol, akkor azt javaslom neked, hogy keresd fel valamelyik csukában gazdag horgászvizet, vágj egy léket és lógasd be. Tuti sikere lesz!!!

De a viccet félretéve az aranyhal tényleg mindent megeszik ami befér a szájába!

2009. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!