Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S Mit kell tenni ha az...

S. O. S Mit kell tenni ha az aranyhalam bekapott egy követ?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 18:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha magától nem tudta kiköpni, akkor szedd ki neki... Nekünk a papagájsügér kapott be egyszer egy követ, de kívülről nem is látszott szegénynek (a nyelvgyökénél ragadt a kő), napokig azt csinálta, hogy időről időre rázogatja a fejét, ugy h majd beleszédült. Akkor kivettem, lámpával a szájába világítottam, és láttam a kb 6 mm-es követ.. csipesszel nem ment a kő fekvése miatt, végül azt hiszem fogpiszkálóval sikerült, de nagyon kell vigyázni nehogy megsérüljön a torka vagy a szája... Lassan kell dolgozni, látni hogyan illeszkedik a kő. Próbálkozz csipesszel, ha nem megy akkor valamivel ami nem elég éles ahhoz, hogy sérülést okozzon, de ugyanakkor elég hegyes, lapos, hogy ki lehessen vele piszkálni a kavicsot.
2011. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!