Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hová tűntek a mézgurámik?

Hová tűntek a mézgurámik?

Figyelt kérdés
Bejártam pesten rengeteg boltot (7 db), sehol nem tartottak, ahol igen, ott is 3 hím volt csak, de nem érkezik több. Miért van ez? Nem közkedvelt? Nehéz tenyészteni? Nincs idénye? Vagy csak rossz helyen keresgéltem?
2010. nov. 23. 17:20
1 2
 1/13 gfero ***** válasza:
70%
szia szerintem közkedvelt ,csak párban érzik jól magukat és min.25fokos vizet szeretik ,28-29fokos közepesen lágy vízben kőnyű szaporítani őket nem tudom hol laksz pesten de dunaharasztiban szokott lenni kb.800ft
2010. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az igényeit ismerem, köszönöm, csak azon csodálkozok, hogy sehol nem is várnak szállítmányra belőle. Rubingurámit meg nem szeretnék venni, etikai okokból. Legvégső esetben elmegyek harasztira, egy bolt nevet, címet, esetleg telefonszámot tudsz mondani esetleg?
2010. nov. 23. 19:16
 3/13 gfero ***** válasza:
fő út 125 tel.0624518321-06702587731és még van egy másik új ami szerintem sokkal jobb ,az is a főúton van a gyógyszertár mögött ,,hév állomástól nem mesze,,de a telefon számot nem tudom .ha érdekel szombaton megnézem .ez egy nagyon jó kis bolt
2010. nov. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen, ha arra jársz jó lenne a telefonszáma, nem mennék el addig, ha nem biztos, hogy van.
2010. nov. 23. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgéltél, én is pesti vagyok és több boltban is lehet kapni. Pár napja voltam 1 kereskedésben és ott is láttam belőlük szép példányokat. Nyugati környékén több nagyobb kerekedés is van ahol szét tudnál nézni.
2010. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mondj neveket szerintem nyugodtan.

Én ott néztem a Vadonban, 3 hím volt, az egyik betegnek tűnt. Az eladó azt mondta, hogy nem valószínű, hogy kapnak belőle. A West Endben csak rubingurámi volt, a Rájában szintén nem tartanak :S

2010. nov. 23. 22:00
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja nem, west end-es elköltözött és nem volt időm megkeresni.
2010. nov. 23. 22:01
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Murr, én dunaharaszti vagyok, tudok neked vinni, ha csak ezen múlik :)
2010. nov. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi, még nézelődök kicsit aztán lehet, hogy élek vele:)

Mivel most semmi időm nem lenne egy harasztii kirándulásra, lehet, hogy írok majd egy privit és megbeszéljük a részleteket. Minden esetre köszi mégegyszer a szívességet!

2010. nov. 24. 18:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit, haraszti vagyok, de most páromnál lakom soroksáron, a halastól kb 5 perc kocsiútra :) pesten meg mindenfelé sokat járunk, párom is munkájából adódóan szinte egész nap kocsiba ül, írj ha érdekel. :)
2010. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!