Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen talajporszívót vegyek?

Milyen talajporszívót vegyek?

Figyelt kérdés
Igazából arra akarok rákérdezni hogy melyik fajtát. A napokban jártam boltban és kérdeztem hogy mi mennyi.... a légpumpás 5-6 ezer Ft körül van de az nem szívja ki a vizet csak a koszt szűri ki; aztán van ami sima talajporszívó ami persze sera-ás és 2590Ft volt. Na emelett láttam nem sera-s sima csomagolásban 900Ft-ért. Szerintetek a sera-sat vegyem meg mert úgy hallottam h az a legjobb márka de ha csak maga márkáért 2000Ft-tal többet fizetek nem éri meg.... Szerintetek?? válaszokat köszi:)
2010. nov. 25. 14:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen Murr hétvégén kipróbálom.Remélem sikerül nekem is.
2010. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Én is tákoltam magamnak egy mulmozót, csak az a problémám, hogy mire teljesen kiszippantom az összes kakát,addigra elfogy az akvárium vize is, márpedig nem jó hetente teljes vízcserét csinálni.

Most arra gondoltam, hogy amit kiszívok vizet, azt rögtön vissza is engedem az akváriumba valami szűrőn keresztül ami felfogja az apró maradványokat.

Mit gondoltok a halkiszedő háló jó erre? Vagy valami finomabb szemcsés anyaggal próbálkozzak?

Ötletek?

2011. jún. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!