Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tartsam életben a túlnépe...

Hogy tartsam életben a túlnépesitett akiban a halaimat?

Figyelt kérdés
96liter,20tő növény,belső szűrő,szellőztetés,kb.50db.hal(kicsik)
2010. nov. 25. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy próbáld meg ismerősöknek elajándékozni, vagy akvarista.hu-n tedd fel hirdetésbe. Sajnos egy idő után stressz lesz emiatt és betegek lesznek a halaid, vagy ha olyan fajták akkor megtámadhatják egymást. Szóval jobb túladni a feleslegen. :)
2010. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem szedj ki pár növényt. Nekem volt egy időben közel 20 halam egy 10 literes akváriumban és semmi bajuk nem lett tőle. De tényleg nagyon kicsik voltak.


A vízmennyiség nem hiszem, hogy kevés lenne nekik, csak menjen a levegőztető és minden ok lesz :D

2010. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már miért kellene kiszedni a növényeket... Mikor azok megkötnek valamennyi nitrátot?

Én a rendszeres vízcserét javaslom, hetente szigorúan legyen meg a 30%. Milyen halakról van szó?

2010. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
Nem ártana egy külső szűrő, ekkorára sok hal mellett nem igazán elég egy belső, gondjaid lesznek az ammóniával és a nitráttal. Az erős szellőztetés sem árt. Ha a növényeknek mikroelemeket tartalmazó tápot adsz és elég fényük van, akkor azok is segítenek a nitrátmentesítésben.
2010. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!