Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van 2 Terhes Guppym és hogy...

Van 2 Terhes Guppym és hogy oldjam meg azt hogy egy szülőszoba hálóba beletegyek 2terhes guppit? Ha megszül pl. az egyik akkor ketten nagyon gyorsan megtudják enni a kicsiket? NEM? Köszönöm: Henrik

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 14:05
 1/8 gfero ***** válasza:
igen kéne bele tenni valami nagyobb szemű hálót ,vagy függönyt amin keresztül kiesnek a kishalak .lehet kapni szülőszobát aminek az alja rácsos így az alsó részben megmenekülnek a kishalak kb.20x10cm amit bele tudsz tenni a nagy aksiba kb.1000-1200ft
2010. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha kiesnek a kishalak akkor meg a többi nagy guppi a nagy akváriumba eső kishalakat egyből megeszik =(
2010. nov. 27. 14:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Van szülőszobám 20x10es méretű de azon csak 1db kisszemcséjű háló van gyárilag. Ezt esetleg áttudom úgy alakitani hogy a kishalak a szülőszobában az anyjuktól megtudjanak menekülni hogy ne egyék meg őket, de viszont a kishalak a szülőszobából ne a nagy akváriumba potyogjanak. Köszönöm.
2010. nov. 27. 14:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt kérdésnek szerettem volna feltenni.
2010. nov. 27. 14:30
 5/8 kzs ***** válasza:

Nekem olyan szülőszobán (pontosabban szülőakváriumom van), hogy üvegből készült, akaszthatós és téglalap alakú. Az alja háló. Ezt ketté választottam egy üvegdarabbal. Így aztán 2 terhes halat is bele tudtam tenni: egyiket az egyik részébe, a másikat a másikba.

Ennyi.

2010. nov. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gfero ***** válasza:
egy dupla aljú szülőszobára gondoltam ,és akkor nem esik be a nagy aksiba.tehát a szülőszobát emeletesre csinálod és akkor az alsó részébe pottyan
2010. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak ehhez ez viszonylag kicsi. Inkább vegyél egy jó nagy adag jávai mohát. Vagy csak az egyik guppit vedd külön, úgysem tudsz túl sok ivadékot nevelni ekkora helyen. Felesleges belezsúfolni 10-nél többet.
2010. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"Murr" lehet hogy csak tényleg 1db guppit rakok bele a szülőszobába és akkor annak amennyi kicsije lesz annyi... És amúgy mennyi kishal tud egy 20x10-es szülőszobában később egy 50literes akváriumban felnőni? Köszönöm Henrik
2010. nov. 27. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!