Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Abban a korházban ahol szülni...

Abban a korházban ahol szülni fogsz, van szülőszoba látogatás? Megnézitek? Hányadik hétben érdemes elmenni? Én majd szeretnék menni, mert nálunk van ilyen lehetőség.22hkm

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
kifejezetten nincsen. Amikor első babámat szültem amennyire izgatott azokat megkérdeztem. nem nézegettem semmit. Amikor mentünk szülni kicsit ledöbbentem hogy uhh ez CSAK ennyi... semmi szülőszoba hangulata nem volt. Aztán mikor 9 órán át tartott a 2 perces fájásom, egyetlen dolgot bámultam az órát..... :P
2011. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2008, 2009 és majd 2012-ben fogok a dél-pestiben szülni. Az első két terhességem alatt voltam szülőszoba látogatáson, most is majd tervezem a 30. hét környékén.
2011. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pécsett a Klinikán is van szülőszoba látogatás. Ez mindig kötött időpontban van(volt), és amikor én szültem (2010), akkor az nst-n volt kiírva, hogy 35. héttől fogadják a kismamákat.

A párommal mentünk, szerintem nagyon hasznos volt.

2011. szept. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!