Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja a guppimnak?

TOMMEK0102 kérdése:

Mi lehet a baja a guppimnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy guppim aki ahogy nézegettem terhes.Fekete a hasa igaz nem olyan nagy. Előzőleg is vagy 10 halacska látott napvilágot, gondolom mert még fiatal az anya.Akkor nem sikerült ugy megfigyelnem de most már külön tettem egy ketrecbe.De felfigyeltem rá hogy slégan, azaz farokkal 45fokban lefele folyton a ketrec széléhez húzódik, s olyan mintha félne alig mozog csak lebeg s kicsit homorit is. Szerintetek lassan szülni fog s ez természetes viselkedés?
2010. nov. 28. 23:20
 1/5 gfero ***** válasza:
hamarosan meg fog szülni ,általában ezt szokták csinálni
2010. nov. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a jel lehet a hamaros születés jele. Amennyiben 3-4napon belül a guppid nem fog megszülni akkor kérlek irj és válaszolni fogok itt, mert akkor valami más baja van =(. De reméljük hogy szülni fog =). Henrik
2010. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
újabb fejlemény. Miért van az hogy a másik guppim ami szintén terhes és nagyon nagy a hamas már néha elég agresszíven nekicsapja magát az üvegnek?Őt már különraktam egy másik akváriumba,és raktam neki növényt is.
2010. nov. 29. 22:51
 4/5 A kérdező kommentje:
nagy hasat akartam írni csak elírtam. sorry
2010. nov. 29. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Amiért különtetted azért stresszel, irtad hogy van benne növény,ezzel segitettél neki hogy megnyugodjon. Megfog nyugodni, és nem fog ilyeneket csinálni. Remélem segitettem. Henrik =)
2010. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!