Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vízibolhák lehetnek? Mitévő...

Vízibolhák lehetnek? Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Apró fehér ugráló,mászkáló izék jelentek meg az üvegen.Nyomoztam kicsit és talán vízibolhák lehetnek.25literes akvárium kb3/4ig töltve.2hetes Betta porontyok vannak benne.Úgy látom vadásznak rájuk,ma még enni se kaptak mégis nagy a pocó.Kérdésem,h baj e ha belőlük csemegéznek?Adjak e mellé mást is enni?Így most félek a túletetéstől.:s
2010. dec. 6. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem,nincs okod aggódni bármi is legyen levadásszák akkor előbb utóbb kipusztul.
2010. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Kandicsrák(Cyclops) lesz az, a bolhák a nyílt vízben lebegnek inkább. Fagyasztva árulják haleledelnek, teljesen jó élő kaja. Szerintem addig, amíg a picik degeszre eszik magukat velük, ne adj mást, úgyse férne a hasukba és csak a vizet rontaná.
2010. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyszerű,én meg megvettem jó pénzért fagyasztva;)Viccet félretéve.Hogy kerülhetett oda?Gondolom nem hibernálva voltak,mert vmelyik nap pont adtam nekik enni a fagyasztottból.:s Elég sokan vannak az üvegen,gondot nem okozhatnak? Kis halak csak 10en vannak,nem hiszem,h ennyivel megbirkóznak.
2010. dec. 7. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!