Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Győrben vagy komáromban, hol...

Győrben vagy komáromban, hol tudok venni garnélát?

Figyelt kérdés
Nagyjából a két város közt lakom szlovákiában de ebben az elfuserált országban nem beszerezhető az ilyesmi.
2010. dec. 6. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik nem sok győri jár ide :)

Így nem maradt más, mint felhívni egy-két üzletet és rákérdezni. Biztos találsz googlival meg googlimapsal.

2010. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már erre én is gondoltam,de még várok hátha tud valaki meg nem sürgős 3 napja indítottam az akváriumot,még kell pár hét mire tehetek bele garnit.
2010. dec. 7. 13:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen garnélára gondoltál?
2010. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még csak ott tartok,hogy garnéla konkrét tipust nem néztem ki idáig.

Ma találtam egy boltot ahol,majd lesz csak most nincs mert nemrégiben felgyújtották.

Kérdezgettem az árakat és hát eredetileg crystal red-et szerettem volna de a darabonkénti 25 eurós ár ennek az elképzelésnek betesz úgyhogy a 10-szer olcsóbb kékk szinű rákocskát veszem majd valószínűleg.

2010. dec. 8. 18:16
 5/5 A kérdező kommentje:
A kék színű rákocska alatt természetesen garnélát értettem.
2010. dec. 8. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!