Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vasúti kőből "Bujkáló"?

Vasúti kőből "Bujkáló"?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vasúti kőből és szilikonból szeretnék halaimnak valamilyen bujkálót csinálni!

A kérdésem a következő lenne, a vasúti kő az akváriumban nem okozna "kárt" itt azt értem hogy valamilyen nem oda való anyag szabadulna fel a víz hatására!?

Válaszokat előre is köszi!


2010. dec. 8. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom.De ha mégis kipróbálod ne az állomás környékéről szedj követ,mert ott nagyon szennyezett.
2010. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a házunk elől szedném mert itt is ilyen van it lakunk sínektől kb 200 m re :D úgy hogy jó szerintem és oplcsó is lenne hogy mossam át sós víz ? felforralva?
2010. dec. 8. 19:18
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Persze, forrázd ki, vagy sütőbe is érdemes betenni. Valamint csinálj rajta savpróbát, ha sistereg, akkor mészkő, ne tedd az akváriumba. Egyébként szerintem mehet.
2010. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Platypus ***** válasza:
100%
A "vasúti kő" andezit szokott lenni. Alkalmas akváriumba, mert nem változtatja a vízkeménységet. A síneknél viszont folyamatosan érik az egészségtelen hatások, vaspor, olaj, WC-tartalom és rendszeresen gyomirtóznak is. Hosszú idő után is oldódhatnak ki belőle veszélyes anyagok. Ugyanilyen követ árulnak tüzép telepen is bagóért, inkább onnan szerezz.
2010. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi az összes választ! Ezeket a köveket max kipufogó gáz érte ,itt van jópár db a házunk elött onnan okés?
2010. dec. 8. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz, legfeljebb még annyi, hogy pár hétre rakd be egy kisebb akváriumba pár 'értéktelen' hallal, ha kibírják, akkor mehet a közösbe :)
2010. dec. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gfero ***** válasza:
100%
főzd ki és akkor semmi baj nincs vele .jó lenne kb 1orát főzni és utána egy párszor átöblíteni hideg vízben hogy biztos ne hordjál be valamit az aksiba
2010. dec. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ma kezdem :D megcsinálni remélem szép lesz :D
2010. dec. 9. 08:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom mivel ha a sínek mellől szedték akkor teli van szennyeződéssel és nem véletlenül van rajtuk vörös elszíneződés.
2010. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez tiszta fekete és a házunk elött van már évek óta a vonat pedig fent a töltésen :D:)
2010. dec. 16. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!