Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Küldenétek képet az akváriumot...

Küldenétek képet az akváriumotokról? ( nem akarom elvenni az ötleteiteket, csak kíváncsi lennék )

Figyelt kérdés
Link is jó. Nagyon megköszönném!
2010. dec. 12. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézelődj, érdemes :)

2010. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akvarista.hu-n keress rá Huncutka vagy bartamate. Ez a mienk, igaz nem a legjobb képek mert csak gyorsan telóval csináltam vmit, meg azóta alakulgatott már az akvárium, de még mindig nem végleges :) 300 literes Malawi sügéres.
2010. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt az én 110 literes aksim.Remélem tetszeni fog. :)

2010. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :):) Szépek, szépek :)

Én ilyen tengeresre szeretném megcsinálni. Sokat voltunk tengernél :)

2010. dec. 12. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyszer megcsináltam. Amikor voltunk Horvátországba, hát ott volt egy rakat fehér kő ugye a tengerparton, és hoztam haza egy bőrönddel, mert kocsival voltunk.


Aztán a köveket belepakoltam a 90 literes akváriumba, meg raktam bele egy korall-t is, nem élő korallt, csak amit ott vettem.


Aztán megmértem a víz PH-ját, ezért halat má nem mertem belerakni mert 9 magas lett, az meg már minden halnak sok


Mondjuk ez full mészkő volt amikkel telepakoltam, csak akkor azt nem tudtam hogy a mészkő az nem jó a halaknak.


Persze lehet hogy gömbhalat vagy sügeret rakhattam volna bele, de inkább nem próbáltam ki :)


Aztán kiszedtem a köveket és vettem kis szemű sódert, az is olyan világos, meg növényeket, halakat és hát az már nem volt olyan tengeres kinézet, de végülis nem volt csúnya.


Most meg már fekete kavics van alul, mert rájöttem hogy a zöld növény jobban mutat fekete alapon, meg akkor kevésbé algásodik a cucc.


A világos kavics az nálam mindig algásodott.

2010. dec. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szóval az a nagyon tengeres az nem jött össze, de később ilyeneket csináltam, tán még ebből a törpetarisznya rákos ami kicsit tengeres az kicsi 20 literes akiba volt, de már abba se rakhattam mészkövet, szal annyira nem lett szép, mert nehéz szép követ szerezni ami nem mészkő :)


[link]

[link]

[link]

[link]


Mondjuk ha most lefotóznám, akkor megint másképp nézne ki.

Most 4 akváriumom van össz és nem így néz ki egyik sem :)


Most van egy Jávai moha erdőm + lilaoepsis vizifű egy 50 literesbe, meg egy olyan hogy 90 literesbe fekete kavics, anubias nana és ferplast műfű, meg még valami növények össze-vissza. Aztán van az az algás dzsuva akvárium dzsumbuly.


Most kreálok egy újat, olyat hogy kétoldalt zöld kavics, mer az van itthon, és középen fehér kavics, az lesz az út, és kétoldalra rakok mohát.


Ilyet akarok csak fa nélkül:

[link]


Ez úgy lesz, hogy kisebb kövekre fogok damillal rákötni jávai mohát és azt rakom kétoldalra.


Persze az a szívás, hogy már most egy kicsit összekeveredett a két féle kavicsom, pedig még csak most raktam le :)

2010. dec. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

KÖszönöm az utolsó válaszolónak!

Szépek az akváriumok.. Én nem is tudtam hogy ilyen fát is lehet akváriumba rakni..

2010. dec. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!