Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen viszonylag könnyebben...

Milyen viszonylag könnyebben tartható édesvízi halfajt ajánlotok 21 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Ebben kizárólag egy sziámi harcoshal tartható szerintem.

Kell neki egy kis teljesítményű fűtő, egy szivacsszűrő, aljzat és egy nagy csomó növényzet, de a tartása nem különösebben nehéz, csak a rendszeres vízcserére, minőségi táplálásra és a megfázás elleni védelemre kell figyelni.

2010. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 15. 18:59
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem 4 Gurámim van.ha nem szeretnél sokat rákölteni és csak nagyon hobbi szinten tartani akkor azt vegyél mert ennek a fajnak nem kell levegőztető,ami elég drága
2010. dec. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nem maradt le egy nulla!

21 literről beszélünk, nem 210-ről.

2010. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Jújj, na. Nem leszólni akarlak, de gurámit 150 literes akváriumban tarthatsz, mivel 15 centisre nő. A törpegurámi esetleg elvan a felében is, de nem 21-ben. A levegőztető pedig 1500 Forint, erre nekik is szükségük van, mert bár fel tudják venni a légköri oxigént, azért a vizüket kicsit áramoltatni, szűrni kell.
2010. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem guppit. Szépek, kicsik, igénytelenek és baromi gyorsan szaporodnak.
2010. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

Igénytelen hal nincs, csak igénytelen akvarista :(

És szerinted 21 literben előny, ha gyorsan szaporodnak?

Na jó, többet nem szólalok meg, nem akarok okoskodni, csak azért figyeljünk már, mit mondunk...

2010. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké. Kis igényű nem igénytelen. Bár hallottam már köznyelvi használatban pl növényre is, hogy igénytelen, gondolom nem azért, mert a "botanikus jelölt" kertje gazos volt. Azt meg hogy gyorsan szaporodnak azért írtam, hogy tudja, bár kis helyen is elférnek és nem igényelnek nagyobb odafigyelést (és itt nem arra gondolok, hogy ne etesse vagy tisztítsa őket....),gondolnia kell az utódok elhelyezésére is.
2010. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Oké, bocsi, hogy "támadtam", csak nem volt számomra egyértelmű, amit írtál. Egyébként a guppi tényleg nem rossz választás, csak ahogy elhangzott, baj lehet a szaporulattal (elvileg a szülők megeszik őket, gyakorlatilag kinél-hogy, nálam például sosem).
2010. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Endler guppi?
2010. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!