Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Red Cherry lehet hogy...

A Red Cherry lehet hogy összeívott a New Bee-vel?

Figyelt kérdés
Beraktam Redek közé 2db New Bee-t és találtam egy mutánst, aki olyan mint a bee, de csak 1 csík van a "vállánál" a többi része meg áttetsző és red hímre hasonlít.
2010. dec. 20. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, közel állnak egymáshoz, rokonok, össze tudnak ívni.

[link]

2010. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az jó, szívás :))) De a mutáns egyébként poénul néz ki :)
2010. dec. 21. 00:23
 3/11 A kérdező kommentje:

Na de várjál, most néztem a linket, nekem a New Bee azon két csík van, szal nem olyan mint a tigris.


De mindegy, hát ha lett egy mutánsom, mondjuk azt nem értem mért csak 1db lett és nem egyből 20 :) hamár

2010. dec. 21. 00:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Majd holnap megnézem jobban és kihalászok minden mutánst, külön rakom :)
2010. dec. 21. 00:42
 5/11 anonim válasza:
Aha . Összeívtak :D
2010. dec. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
ívj te is össze velük, aztat meglássük mi lesz
2010. dec. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Platypus ***** válasza:

A cikk CRS és tigris összeívására vonatkozik, nem RC-re és New Bee-re.


Én úgy tudom, hogy Neocaridina és Caridina fajok nem tudnak összeívni, tehát az RC és a New Bee sem tudhatna. A mutánsod lehet egy rosszul sikerült New Bee is.


De ha tutira akarsz menni akkor itt kérdezd meg:

[link]

2010. dec. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést ha hülyeséget mondtam! Egyébként ha összeívtak, ha nem, szerintem ne "mutánsként" nézz rá, hanem izgalmas új variációként :) Nincs azzal baj, ha kicsit más, mint a többiek. Hozzám jöhetnek az olyanok akik nálad már nem férnek, ha jól gondolom már hoztam el párat Tőled :) Ha nem te voltál bocsi!
2010. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Platypus kösz!


Murr,Igen, voltál itt egyszer, hát Redet tudok adni, meg Boraras urophtalmoides-t. A mutáns Bee-t ha megtalálod a redek közt, akkor odaadom :)

Ha ma-holnap jössz az még jó, de utána elutazom.

2010. dec. 21. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Á, nem olyan sürgős, csak azért mondtam, mert mindíg panaszkodsz, hogy rengetegen vannak :D Gondoltam szólok, hogyha már nem tudsz velük mit kezdeni, akkor nálam még fér néhány, mert nem tudnak túlszaporodni a halak miatt. Na de a többit majd mailben.
2010. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!