Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen nemű a bettám? (kép)

Milyen nemű a bettám? (kép)

Figyelt kérdés

Az állatkereskedésben azt mondták, hogy nőstény de nem vagyok benne biztos..

[link]


2010. dec. 21. 22:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

okés köszönöm :)

És szerintetek a másik milyen nemű? Nem lehet hogy ő is egy fiatal hím? Mondjuk elég nőstény kinézete van de amikor eléraktam a tükröt, pózolt rendesen :D Együtt vettem őket, mind kettőre azt mondták hogy nőstény úgyhogy tarthatom őket együtt. Viszont a piros mindig kergette a kéket, az meg már a végén csak ott feküdt a kavicson, rossz volt ránézni. Külön vettem őket és mostmár jobban van. Most akkor mit csináljak velük?

Ja igen itt a kép a kékről:

[link]

bocsi a rossz minőségért de szerintem a lényeg látszik.

2010. dec. 22. 14:15
 12/17 Salx Narval ***** válasza:
Hát bizony ez is fiú, nem véletlen bunyóztak.
2010. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mindkettő fiatal hím,ne rakd össze őket.
2010. dec. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Húú oké, köszi a segítséget :)

na és még egy utolsó kérdés.. :D van egy másik nagy 150 literes akváriumom amiben van két 15 cm-s aranyhal.. hozzájuk berakhatom az egyik bettát vagy inkább ne? :S

2010. dec. 22. 22:01
 15/17 Platypus ***** válasza:
Semmiképpen. Az aranyhal 20 fokon érzi jól magát, a Bettának jóval több kell. És ha túl nagy a méretkülönbség, a Betta aranyhalkajaként is végezheti.
2010. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, bár nem tudom mekkora a medence, de átlátszó plexivel kettéválasztanám az akváriumot. Így tarthatod egyben őket, egy vízmelegítő, egy szűrő, csak mondjuk alul hagyj rést és rakj oda szúnyoghálót, hogy a víz átáramoljon, meg felül is egy kicsit lepje el az elválasztót, hogy mozogjon mindkét helyen a vízfelszín. Például.
2010. dec. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Bán Máté ***** válasza:
hím
2011. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!