Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor fognak az emberek...

Mikor fognak az emberek eljutni arra a szintre, hogy megértsék, hogy egy halnak nem befőttesüveg kell szűrő, levegőztető stb. nélkül, hanem rendes akvárium?

Figyelt kérdés
Komolyan már annyira rossz olvasni, hogy minden második kérdés arról szól, hogy megdöglöttek a halaim, meg 8 literesbe milyet tehetek még, meg minek nekik szűrő meg levegőztető, sőt azt se tudják sokan, hogy mi az. Miért nem lehet utánanézni, hogy mik a halak igényei és megteremteni azt? Miért kell ragaszkodni a műnövényhez meg a sok hülyeséghez? És akkor még azok vannak leoltva, akik segíteni szeretnének. Csak én látom ezt így, csak engem zavar?
2010. dec. 23. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
mikor jönnek rá az önjelölt green peacesek, hogy ezekkel a kérdéssekkel nem érnek semmit?
2010. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar mert így legalább fel vannak világosítva.

Hol máshol kapnának felvilágosítást?

Talán a boltban a minap vettem pár halat csak néztem mikor engedtek nekik a csapból vizet és beledobták egyből a jó klóros vízbe a hőingadozással nem is törődve.


Másrészről a legtöbb ember nem akvaristának született a neten pedig annyi infó van,hogy ha meg akar tudni mindent,jó eséllyel összezavarodik és elbizonytalanodásában ide fordul segítségért.

A másik eset,hogy lusta olvasni és inkább kérdez.

De egyik esetben sem jó ha valaki olyanokat írkál mint te mert csak elriasztod és még a kérdést sem teszi fel a halak meg felfordul ahogy van.


Ha az agyadra megy a sok ugyanolyan butának hangzó kérdés akkor ne foglalkozz velük vagy nőj fel.

Ha kell százszor vagy ezerszer is elkel ismételni ugyanazt,mert ez a dolgok rendje.


És ha majd Murt látod itt hőbölögni ahogy most te is teszed akkor csatlakozhatszd e addig is kövesd a példáját inkább és segíts annak akinek nem tiszta valami.

2010. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Doruss ***** válasza:

Igaza van a 2. válaszolónak, örülj neki, hogy legalább felteszik a kérdéseket. Különben rosszab lenne a helyzet. Mondjuk én is úgy kedstem az akvarisztikát, hogy anetről nyotmtattam mindenféle izét. Utánanéztem magamnak, akkor még nem is ismertem ezt az oldalt. És a többi helyről is elég sokat meg lehet tudni.

Ne foglalkozz vele, ha zavar. Itt talán az értelmesebb emberek felvilágosítják azokat, akik ezt nem értik meg. És ha nem írnák ki kérdésben az ilyen bajaikat, akkor úgy csinálnák mindezt, hogy nincs, aki elmagyarázza nekik. Pont erre való ez az oldal, akinek nem tetszik, azt ne érdekelje.

2010. dec. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gfero ***** válasza:
100%
a legnagyobb hibások a tenyésztők vagy inkább az eladók akik a vásárlókat nem ismertetik az eladót hal igényeiről tartásáról mert sók kezdő akvaristának fogalma sincs az adott halfajról és ez nem az ő hibája. ezért kel őket segíteni a fórumokon, de visszatérve az eladónak van a legnagyobb felelőssége .a másik dolog szerintem sokan csak poénból írnak be hülyeséget
2010. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azért járok ide, hogy tegyek valamit az élőlényekért, az akvarisztika színvonalának emeléséért és az állatok iránti tisztelet és alázat megadásáért. Eredménynek tartom azt, bár elkeserít, hogy százból egy embernek tényleg segítek, de a többiek módszeresen lepontoznak. Szörnyű, hogy Platypust (akit nem ismerek csak itt olvasok), akire itt minden tiszteletem és pozitív értékelésem ellenére szintén lepontoznak. Pedig egyértelmű, hogy egy kiemelkedően intelligent, természetszerető ember. Tehát a válaszom az, hogy az emberek többsége nem fog eljutni erre a szintre, de érdemes kitartani éés törni magad valamiért, amit érdemesnek találsz erre. Azért a néhány emberért, akik ezek után a barátaid és természetközeli emberek lesznek.
2010. dec. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!