Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S akvárium készítés?

S. O. S akvárium készítés?

Figyelt kérdés

szeretnénk egy akváriumot 110x50x40 hossz magasság mélység


azt szeretném kérdezné hogy köré építáéssel vagy az üveglapra kell építeni és tippeket ?


2011. okt. 29. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Köréépítésnél könnyebb cserélni az üvegeket. Az enyémnél pl. az oldalüveg rá van építve, a front, és a hátsó pedig "köré".


A lefontosabb tipp, hogy nehogy nekiállj megcsinálni!!! Ilyen méretben mindenképpen olyannal csináltasd meg, aki túlvan már jópár száz akváriumon!

Ha mindenképpen te akarod ragasztani, akkor 20 litereseken gyakorolj, ha tökéletesen megy, (pl. az ötvenedik) akkor lehet nagyobbakkal is próbálkozni.

2011. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
üveglapra
2011. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kzs ***** válasza:

Igaza van az első válaszadónak: ami azt illeti, én biztos hogy nem bajlódnék vele.

Merevítés, ragasztás... nem éri meg bíbelődni vele.

De végül is te tudod...

2011. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
máma meg csináltuk holnap este felé irok hogy mien lett ereszt e stb ám azért nem vettem mert kidereült hogy kissebet kellet csinálni
2011. nov. 1. 21:09
 5/8 anonim válasza:
51%

Én sem állnék neki egyszerűen megvenném :))


Én itt veszem majd az enyémet:


[link]

2011. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
felvan engedve vizzel és nem ereszt
2011. nov. 2. 16:11
 7/8 10 deka farhát ***** válasza:

"felvan engedve vizzel és nem ereszt"


Még! :)

2011. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még most se
2011. nov. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!