Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen esetben nem szaporodnak...

Milyen esetben nem szaporodnak a guppik?

Figyelt kérdés
Itt olyanra gondolok pl: kicsi akvárium,kevés táplálék,akvárium túlnépesedése esetén,vagy a guppik minden esetben tudnak szaporodni?
2010. dec. 27. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha élnek és ivarérettek akkor minden esetben szaporodnak szerintem.

Csak az a kérdés mennyit esznek meg a szaporulatból.

2010. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint minden esetben szaporodnak.Még régen mikor kicsi voltam egy 15 literes aksiban tartottam 1 párt, és szaporodtak többször is.Nem volt se fűtés se levegőzés.Persze azóta már rájöttem hogy ez nem éppen a legjobb körülmény nekik....
2010. dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor nyilván nem szaporodnak ha csak lányok vagy csak fiuk vannak ^^
2010. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bizony, ha élnek, szaporodnak :)

Utolsó: Ha csak lányok vannak, akkor is szaporodhatnak, ha életükben egyszer már párosodtak, ugyanis elraktározzák az ivarsejteket.

2010. dec. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Doruss ***** válasza:

Hát ha olyan szinten kevés a táplálék, hogy elpusztulnak, akkor nem. :)

De egyébként a guppik elég szívósak, és szaporodni azt minden esetben tudnak. Csak azzal kell vigyázni, hogy a guppik megeszik a saját meg egymás utódjait is.

2010. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!