Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Red cheery garnélás akváriumot...

Red cheery garnélás akváriumot, használhatom halneveldének?

Figyelt kérdés
25 literes az akvárium,és kb 10 db kis plattit raknék bele.A kishalak két naposak.És még annyi lenne,hogy mikor tehetem őket társas akváriumba? Ez 54 literes,van benne 2 törpeharcsa 6 neon 4 platti 1 betta és 2 karcsú díszmárna.Mennyi plattit tehetnék még bele? Nagyon kezdő vagyok,a válaszokat köszi!
2011. jan. 3. 18:13
 1/8 gfero ***** válasza:
igen
2011. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gfero ***** válasza:
40%
már nem tehetsz bele semmit .kb4 -5 hónaposan rakhatod őket társas aksiba
2011. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A garnélásban 10 plattit nyugodtan nevelgethetsz, csak figyelj a rendszeres részleges vízcserére. 1 hónapos korukban már mehetnek társasba, viszont az 54 literes akváriumod így már kevés lesz, inkább ajándékozd majd el őket.
2011. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 hónapos korukba mehet nekik haleledelnek .legalább 4honapot kellene várni hogy ne bántsák őket
2011. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, most akkor? Egy vagy négy hónap? És mikorra növik ki a kis akváriumot?
2011. jan. 3. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tartasz annyira vérszomjasnak, hogy felfal egy egy hónapos plattit. Akkorra már megfelelő etetés mellett legalább fél centisnek kell lenniük, azt pedig megnézném melyik neon, vagy akár betta falja fel. 4 hónaposan már kifejlettek, ivarérettek. De akkor ne vitatkozzunk az időponton, ha már nem fér a halak szájába, akkor mehetnek társasba.
2011. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tarthatod őket ott:) Nekem is úgy vannak. Kb 30 guppyval és 10 xiphoval. Nagyon jól megvannak. Én 2 hónap után rakom át őket a társasba :)
2011. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de most akkor az 54 literesbe már ne rakjak be belőlük?
2011. jan. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!