Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol talalok kezdoknek valo...

Hol talalok kezdoknek valo oldalt ahol mindent leir reszletesen az akvariumi haltartasrol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem egy hete van akváriumom és így indítottam:


1. Google keresés: akvárium telepítése - erről több cikket is találhatsz, és nagyon jól le van írva, hogy miféle türelemjáték az egész.

2. diszhal.info oldalon megnézegettem milyen halak vannak, melyiknek milyen igényeik, és azokból választottam egyben tarthatóakat.

3. majd első alkalommal, amikor növényt menni mentem a díszállat kereskedésbe, jól kifaggattam az eladót is, hogy mennyire pontosak az interneten szerzett ismereteim - az az igazság, hogy voltak dolgok, amiben nem osztotta az internetes írásokban leírtakat


Azóta három különböző boltban voltam, és tovább gyűjtöttem az infókat.


Illetve nagyon sok hasznos infó van a gyk akvarisztika rovatában is, ha visszalapozol.

2011. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

www.akvarista.hu

Kezdd az 5 e-bookkal.

Ezután kölcsönözd ki Horn-Zsilinszky: Akvarisztika című könyvét.

Aztán vissza akvarista.hu-ra áttanulmányozni a fórumokat, különös tekintettel a szűrésre.

Ez után diszhal.info.

Én így csinálnám.

2011. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!