Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek, a Happy...

Mi a véleményetek, a Happy Life Happy plant (profito) termékről?

Figyelt kérdés

Elvileg 5 ml/100 liter hetente az adagolása, viszont hallottam olyat, hogy inkább naponta adagoljam.

54 literes aksim van, ahhoz akkor hetente kell 2,5 ml. Akkor az napi 0,36 ml. Hogy a fenébe mérjem ezt ki? :)


2011. jan. 12. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapkérdésre: Szerintem jó, minden megvan benne ami kell.

Szerintem rá van írva, hogy 1 csepp hány literre, az alapján kiszámolhatod, de azért nem kell ezt vérpontosan betartani. Adhatod akár hetente 2x 2 adagban, vagy ahogy kijön. Azért ajánlott elosztani, hogy soha ne legyen túl magas a koncentráció, mert az érzékeny szervezeteket (garnélák például) megviselheti. A másik meg, hogy nem alakul át felhasználhatatlan kalátokká, de ez előírásos használat mellett nem valószínű, hogy bekövetkezik. Tehát csak ha profin akarod csinálni, akkor oszd be napokra.

2011. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi Murr!

Ismét a növényes e-milaezgetős voltam! :) Lassan már jövök Neked valamivel, annyit segítettél!

Lassan már megvan minden a hétvégi átalakításhoz. Elvileg a növények is jönnek pénteken. Már csak egy üres aksit kell szereznem, ahol átvészelnek három napot a halacskáim (belső hátteret is ragasztanom kell). Ha kíváncsi vagy elküldöm majd az eredményt képekben!

Ja, és még biztos kérdezni fogok :)

Üdv!

2011. jan. 12. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdekel, tedd majd fel akvaristára és jelölj be (ugyan ezen a néven vagyok megtalálható). Én is nagy átalakítás előtt állok, eladtam az összes halamat, most aljzatot veszek és egy garnéla-kalászhal paradicsomot igyekszem összehozni. Sok sikert neked is, kérdezz nyugodtan, bár amúgy vannak nálam nagyobb növényesek (pl. Platypus), én csak az alapokat ismerem.
2011. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Okés Murr, meg fogom lesni az akvaristát. Ha nem talállak, majd megkereslek mail-ben! :)

Üdv!

2011. jan. 13. 14:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Naponta adjál 2 ml-t az 54 literbe. A gyári adagolás dupláját szokták ajánlani akvakertészek.

Én 100 literbe teszek naponta 3-4 ml-t. Azóta elindultak a fejlődésbe a növényeim.

2012. okt. 28. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ajánlatos tápozáskor hetente 50% vízcserét alkalmazni.
2012. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!