Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ProDen PlaqueOff Animal!...

ProDen PlaqueOff Animal! Vélemény a termékről? Tapasztalatok és infók kellenének nekem.

Figyelt kérdés
Vagy ha tudtok, kérlek benneteket ajánljatok valami jó cuccot fogkőoldásra.
2011. aug. 22. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
doki leszedi
2011. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kistestű kutyusról van szó, úgy tudom nem egészséges kistestű kutyát emiatt altatni. De csak hallottam, biztosra nem tudom.
2011. aug. 22. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem Yorkimról altatás nélül leszedték neki a kutyakozmetikába!
2011. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

kutyakozmetikusra nem bíznám...az altatást beszéld meg az éllatorvosotokkal...de pl ha összekötöd egy ivartalanítással, akkor már rögtön csak egyszer kell altatni


amúgy javaslom, hogy klinikán csináltasd, mert ott géppel altatnak

2011. aug. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti kutyakozmetikusra én sem hiszem, hogy rábíznám, de embere válogatja. Yorkiról van szó egyébként. Igazából azért kérdeztem rá a termékre, mert nem szeretném, hogy állatorvos szedje le neki, akkor is ha altatni kell, akkor is ha nem. Ivartalanítást nem tervezek.

Mindenesetre azért várom, hogy hátha valaki ismeri ezt a terméket és tud róla mondani valamit, hogy működik-e és valóban olyan jó, ahogyan azt írják róla.

Köszi

2011. aug. 22. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Én használtam a németjuhászomnál , és szépek lettek a fogai utánna (bár eleve sem volt túl fogköves a foga).Nem rögtön fejti ki hatását , 2 hét után vettem észre a változást.
2011. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én rábítam a kozmetikusra csak egy kis pálcával rákoppint és leesek a fogkő!
2011. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!