Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintem várandós, de nem...

Szerintem várandós, de nem vagyok benne biztos. Megnéznétek?

Figyelt kérdés

Nőstény guppi. Ha várandós kábé mikorra várhatom a szülést?

[link]


[link]


[link]


2011. jan. 13. 18:33
 1/7 gfero ***** válasza:
100%
igen terhes
2011. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudom hogy most nagy az izgalom :) És nem is nagyon gondolkozol... De nem kell féltened a halad :) Amúgy is a halak ikrát raknak :))
2011. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gfero ***** válasza:
100%
amennyire látszik kb 1 hét de lehet hogy kevesebb
2011. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gfero ***** válasza:
100%
az előttem lévőnek gratulálok
2011. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: a guppi elevenszülő
2011. jan. 13. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem még sok idő van hátra a szülésig de, várandós.Belinkelek neked egy képet a saját guppimról egy nappal a szülés előtt.Egy kicsit elmosódott de jól látszik rajta a terhességi folt,a nagy és szögletes has.Mielőtt szülni fog a guppi, teljesen megváltozik a viselkedése.Visszahúzódó lesz,sokat pihen,nem foglalkozik a hímekkel vagy elkergeti őket.Teljesen másként viselkedik ilyenkor.Ha ezt tapasztalod akkor különítsd el.Tudom hogy nem pont ezt kérdezted de csak segíteni akarok.:)

[link]

2011. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Az enyémnek nem szögletes a hasa, és inkább a hímek kergetik őt, mint ő a hímeket :)
2011. jan. 13. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!