Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet?...

Megnéznétek a görbémet? Láttatok már ilyen egyenes görbét? Mikor fog fölmenni a hőm? Ovulációm a rendszer szerint is volt már és szerintem is. Ez az első teljes hónap, amikor mérem, így még nincs viszonyítási alapom. A ciklusaim 28 naposak.

Figyelt kérdés
Http://www.ciklus.hu/images/diagramok/713ba6a87d786b26a3b83a70c6fd8da7_100130_100219_1266537600_. Png
2010. febr. 19. 18:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2010. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg újra belinkelni a görbédet, mert így nem lehet megnyitni.
2010. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Így remélem már jó lesz!

[link]

2010. febr. 19. 19:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Jól méred? Nagyjából ugyanannyit alszol és ugyanakkor kelsz? Mert szerintem sajna ebből az látszik, hogy még nem volt ovud.
2010. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most látom az időpontokat. Nem mindig ugyanakkor méred, lehet, hogy nálad ez befolyásolja. (Nálam pl. az is, ha 8 óra helyett 5-öt alszom)
2010. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az én babás görbikém. Azért linkeltem be, mert soha nem volt ilyen szerencsétlen, most meg itt motoszkál a pocaklakóm. 20 hetes kismami

2010. febr. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem leírni, hogy nekem is mondták, hogy nem egy időben mérem, dehát nem vagyok gép. Na, mindegy. És ha visszaszámolok a + teszttől, nem is középidőben sikeredett, hanem a "laposság"-kor. Tehát nem volt esés ovukor, csak elkezdett emelkedni. És persze középidőben az ovuteszt sem mutatott semmit, pedig 10-17. napig csináltam, de mindig halvány volt. Csak bíztatni tudlak, hogy attól, hogy lapos a görbéd, ne add fel, legyetek együtt amennyiszer csak kedvetek tartja. Drukk nektek!
2010. febr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó Válaszoló! A görbéd alapján, szerintem késői ovud volt, a 24-25 ciklusnapodon lehetett.

Gratulálok a babádhoz és jó egészséget kívánok!

2010. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezzel a görbével szerintem semmi baj nincs, csak annyi, hogy még nem volt ovud.. vagy nem is lesz, vagy késői ovu lesz, szokott ilyen lenni...
2010. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 9:22-es válaszoló. Igen, pontosan akkor volt. Na de ki gondolta volna, hogy akkor, mikor addig még ovufájdalmam is volt 13-15. napon, mintagörbéim voltak, most meg... De erre azóta csak azt mondom, hogy ezért kell akkor együtt lenni a párunkkal, amikor csak kedvünk szottyan, mert sose lehet tudni. Amikor már lemondasz róla, akkor sikerül. Mindenkinek boldog babavárást, türelmet, kitartást, egészséget kívánok, akár előtte van, akár már pocakos.
2010. febr. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!