Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig "szellőztessem" az...

Meddig "szellőztessem" az FBS-el ragasztott hátteremt?

Figyelt kérdés
Elég másfél két nap a az FBS ragasztó "kiszellőzésének"? Másfél napja ragasztottam be a belső hátteremet. Szerintem már átkötött, csak attól tartok, hogy kiment-e belőle mindenféle anyag, ami oldódhat a vízben. Szerintetek kezdhetem a berendezést, és este fele a halacskák visszatelepítését? Nem fognak elpusztulni?
2011. jan. 15. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát hagyjál neki 2 napot száradni viszont szerintem ha ma feltöltöd vízzel semmiképpen ne tedd már este vissza a halakat hanem azzal is várj 1-2 napot hagy ázzon utána egy nagy vízcsere és utána mehetnek a halak.
2011. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az FBS-ből, miután 1 napot szárad már nem oldódik semmilyen anyag.1 nap száradás után a ragasztó már eléri végleges "szilárdságát" is.Inkább arra figyelj, hogyha új a háttered ki kell áztatni mielőtt beleraknád a halakat,növényeket.1-2 esetleg három nap elég hozzá.Közben naponta cseréld a vizet.
2011. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönet!
2011. jan. 15. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!