Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám ma délután lett ivartala...

Cicám ma délután lett ivartalanítva, és mióta észhez tért a sebéről a ragasztott tapaszt akarja letépni, nálatok is ezt csinálta a cicátok?

Figyelt kérdés
nem engedem neki de egyfolytában nem tudok rá figyelni és ha elfordulok vagy kimegyek valahova a lakásban sztem akkor is tépi lefele, biztos húzza a szőrét
2011. márc. 21. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenféleképpen hozzá akarnak férni a sebhez, hogy kitisztíthassák a nyelvükkel, csak az a baj, hogy ezzel kihúzzák a varratot. Tegyél rá parabolát - tölcsért - vagy csinálj neki ruhát, ami miatt nem tudja elérni a sebet - mi is varrtunk a cicánknak pólót. :)
2011. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezért kell ilyenkor rárakni a nyakukra a gallért, hogy ne férjenek hozzá a sebhez.
2011. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de csak holnap reggel tudunk gallért szerezni és addig mit találjak ki?
2011. márc. 21. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:
De nem is értem, hogy az emberek nem néznek utána, hogy ivartalanítás után, mit kell csinálni az állattal, hogy működik a dolog stb?!
2011. márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó, inkább fogd be a szád, és ne másokkal foglalkozz hanem magaddal, mert te biztos hibátlan vagy és mindre időben felkészülsz
2011. márc. 22. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Elöször is semmi olyat nem mondtam, amiért egyből ilyen kultúráltan kéne válaszolnod. Asziszem én nem így beszéltem veled!!!

Ilyen okos vagyok????? Tudod tenyésztő vagyok!!! A többire remélem már tudod;)

2011. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!