Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyek azok a növények amelyek...

Melyek azok a növények amelyeket nem kell tápozni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 17:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én nem tápozom se az anubiast, se a jávai mohát, se a lilaoepsis vizi füvet, csak sok fény van, meg néhány hal..a halak tápozzák :) nemtom, hát nekem szépek a növények.
2011. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Képet tudnál róluk mutatni esetleg?:)
2011. jan. 16. 17:57
 3/12 anonim válasza:
Hát nekem először valami nagyonigényes növényem volt, csak én nem tudtam róla, csak miután rákerestem, hogy ilyen pH, olyan CO2 szint tápsó, megezaz, de nekem a sima akimban olyan jól eléldegélt, hogy írtani kellett mint a gyomot :) Szerintem ha jól beáll az aki, nem kell annyira komolyan venni ezt a tápozést.
2011. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Platypus ***** válasza:

Hólyagos vízikehely. Nő mint a dudva tápozás nélkül.

[link]


A lilaeopsist csak akkor próbáld ki, ha viszonylag erős a világításod. 0,5 w/l fényen, tápozás mellett se nőtt nálam szinte semmit.


Anubiasból sokféle van, pár centis meg hatalmas méretűek is. [link]

2011. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ezt az akváriumot veszem: [link] ebben milyen növények lehetnek?

2011. jan. 16. 18:08
 6/12 anonim ***** válasza:
ja ez a nagy ez a gyorsan növő nem juteszembe, az megnő ilyen 2 méter hosszúra is.. hát én nekem volt azt se tápoztam, szóval azzal nem lesz gondod, csak annyi hogy nagyon megnő és letakarja a fényt :)
2011. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
a mohát, anubiast, meg vizifüvet mindjárt lefotózom, csak még eszem előtte
2011. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

lefotóztam:

[link]


A jobb sarokban a lilaoepsis vizifű az felrepült,

alatta van anubias nana, vagy anubias barteri gold vagy mi, középen hortenzia de az elég kényes azt nem rég vettem de már látom hogy dögledezik, a jávai moha meg alul elöl végig, és bal szélén van az nemtom mi talán vörös füzény de nem biztos annak reggel piros lesz a teteje este meg barnás zöldes, szóval az úgy válakozik.

2011. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen a fényképet :)
2011. jan. 16. 18:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elmondottakat tényleg jók, az általad linkelt képen pont a hólyagos vízikehely van.
2011. jan. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!