Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem tanácsos a viz...

Miért nem tanácsos a viz alatti csövet víz alá helyezni?

Figyelt kérdés
Murr, mint ha valahol azt olvastam volna hogy azt irtad nem ajánlatos a víz alá helyezni őket?!Miért?
2011. jan. 19. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, egyrészt nem is természetes, másrészt nem könnyű úgy elhelyezni, hogy ne világítson a szemedbe. Úgy el tudom esetleg képzelni, hogy hátul nagy növények mögé berejteni, abból sülhet ki izgalmas dolog. Végülis csak ízlés kérdése, próbálkozni lehet :)
2011. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm:)
2011. jan. 19. 21:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én raktam be vízalá, és utána valami mindig megrázott mikor benyúltam a vízbe (de a a halakat nem rázta meg, érdekes).

Teljesen azt hittem, hogy a neon ráz, de aztán kiderült hogy nem is az volt a hibás, hanem a szűrőm rázott :D


Hát berakhatod vízalá, jah de akkor tényelg a szemedbe világít.

Ha meg víz fölé rakod, de teljesen meg van töltve az aki, hogy beleér a cső félig, akkor vízköves lesz a cső...ami nem olyan nagy baj, csak egy idő után már alig fog világítani a sok vízkőtől. Viszont simán le lehet mosni ecettel és akkor megint jó egy darabig :)

2011. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!