Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kishal az akváriumban. Mi lehet?

Kishal az akváriumban. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Most felébredtem és első dolgom volt, hogy megnézzem az akváriumom (minden reggel ezt teszem) és a szemem megakadt egy nagyon apró, kis halacskát elbújva egy dísz mögött. Tényleg nagyon pici, valószínűleg újszülött. Van egy teres guppi nőstényem, ránéztem, de nincs épp szülésben, még mindig nagy a hasa és megvan a terhességi foltja és vígan úszkál ide-oda. Előbb ürített (nem kishalat xd) Milyen ivadék lehet az? Hogyan került oda? Más nőstény elevenszülőm csak arany molly van, de az nem teres szerintem.
2011. jan. 22. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a guppi kezdett el szülni. Nem egyszerre szülik meg a kishalakat, én úgy tudom. Nekem nincs guppim, de amit itt olvastam, mástól hallottam, hogy akár 1 napig is szülhet.
2011. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Csak 1 db kishal van eddig, a guppi nőstényemet akkor nem ártana a másik aksiba rakni, de az még nem áll készen a fogadására. Egyébként pár nappal ezelőtt nekem még azt mondták még 2 hét van a szülésig.
2011. jan. 22. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos nem tudom, nem értek a guppikhoz, nekem Malawi-tavi sügereim vannak, azok meg szájköltők :)
2011. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nállam a guppik először csak 3 ivadékot hoztak és csak egy pár nappal később "jött" a többi :D nézd meg hogy nincs-e a szűrőben vagy valahol máshol több.
2011. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!