Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta levegőztetővel is elvan?

Betta levegőztetővel is elvan?

Figyelt kérdés
Van egy 50 literes akváriumom minden van benne (szűrő,melegítő,világítás,levegőztető),régen guppikat tartottam benne,de most szeretnék bele bettát,jól fogja érezni magát levegőztetővel,vagy inkább iktassam ki?
2011. jan. 22. 14:59
 1/6 Bán Máté ***** válasza:
16%
Nem szülséges a bettának levegöztető benne hagyhatod néha nyomd is be csak ügyelj rá hogy két fiút soha semmilyen körülmények között ne rakj egy aksiba
2011. jan. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én bettusom társas akváriumba van. Folyamatosan megy a szűrő és a levegőztető, egyáltalán nem zavarja.
2011. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kedves Bán Máté, te ne osztogass szerintem tanácsot egy betta tartásáról mikor a sajátodat egy 10lesbe tartod!!!
2011. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező még valami, az aksidat fedd majd le ha bettát tartasz mert megfázhat.Ha nincs neki teteje, megteszi, üveglap,bútorlap bármi:)
2011. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De jó, végre abbahagyta Henrik a rossz tanácsok osztogatását, erre jön más...na mindegy.

Nem kötelező a levegőztető, de te se éreznéd jól magad, ha ablaktalan szobában kellene élned és az ajtórés alatt kellene szívnod a friss levegőt. Szóval menjen neki. És ahogy az előző válaszoló mondta, ügyelj rá, hogy ne legyen hidegebb a levegő felette, ezért kell lefedni, mert megfázik. Legyen neki sok növény is. :)

2011. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor nem iktatom ki a levegőztetőt hiszen nem akarom hogy rosszul érezze magát,az akváriumnak van teteje!
2011. jan. 22. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!