Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kérlek. Kis guppik hálóval,...

Kérlek. Kis guppik hálóval, új medencébe, de a szűrő beszippantja őket?

Figyelt kérdés
Most sikerült egy jó nagy halhálóval a 60 littyósból átrakni 2 valószínűleg kis guppit a 11 literesbe. A víz fele biológiailag beállt, a fele teljesen friss, mert sürgős volt, hogy teletöltsük. Beleraktuk az 1. kicsit, a szűrő viszont elkezdi beszippantani így kikapcsoltuk. Szűrő-levegőztető egyben. Jó lesz ez így? Túlélik? Ha igen mivel etessem őket (szombat van, nem tudok elmenni boltba)
2011. jan. 22. 16:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Átraktuk őket, mert különben a nagyok megették volna őket.
2011. jan. 22. 16:44
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van otthon gézlapotok, vagy szúnyogháló vagy bármi. Egy nejlon harisnya is megteszi. Azt húzzátok, kössétek a szűrő végére, így nem szippantja be őket. Hétfőn pedig vegyetek egy szivacsszűrőt (vagy kettőt, amennyi kell).
2011. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm! Levegőztető nem fújja el őket?

És mivel etessem őket?

2011. jan. 22. 16:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vedd le teljesen a teljesítményét, és ne hosszában legyen betéve, hanem keresztbe, vagyis a rövidebb oldalon. Így nem lesz akkora az áramlás, de a sarok felé is befordíthatod, ha be tudod.

Etetni porrá tört lemezessel, artémiával, cyclops-al a legjobb.

2011. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hálás vagyok! Lemezesem van. A levegőztetőm kicsi, inkább kocka alakú. Akkor is fordítsam oldalra?
2011. jan. 22. 16:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg mindenképp, nem nagyon tudom így most elképzelni milyen, de próbálgasd úgy fordítani, hogy ne legyen nagy az áramlás. Majd meglátod, hogy a legjobb.
2011. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
rendben, tudok mutatni képet, én vagyok az a kérdező is aki kérdezte, hogy megfelő-e ez az akvárium "szülőszobának" a leírásban van kép
2011. jan. 22. 17:11
 8/12 Zsirember ***** válasza:
Keményre főtt tojás sárgájával is etetheted.Egy pici darabot keverj össze pár csepp vízzel,majd ebből egy pár cseppet adj nekik.
2011. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szűrő-levegőztető megoldva. morzsoltam neki lemezeset. ha beadom nekik honnan tudják, hogy az kaja? beadtam nekik egy kicsit, nem esznek. szerintem nem is tudják, hogy az kaja :S amúgy 2en vannak.
2011. jan. 22. 17:37
 10/12 A kérdező kommentje:
az egyik észrevette, ment utána, de a kaja lesüllyedt még mielőtt elkapta volna legalulra és nem ette meg, hanem visszaúszott feljebb. nem keresgélnek. lehet még kicsit stresszesek.
2011. jan. 22. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!