Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a jobb szűrő egy 200...

Melyik a jobb szűrő egy 200 literes akváriumhoz?

Figyelt kérdés
[link] vagy [link] [link]
2011. nov. 6. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:
2011. nov. 6. 11:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Le fogtok pontozni, de a tetra szűrők szarok. Sokat fogyasztanak, és a rotorjuk, és a flow-juk vicc.

A JBL-eknek meg nem a legjobb az alkatrész utánpótlás, ezért én azt mondom, atman!

2011. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek kicsit gyengék 200-hez. De egy belső szűrővel kiegészítve jók lehetnek.

Ez a link segíthet a választásban:

[link]

A JBL-t, bár a legjobb választásnak tűnik, nem dicsérik nagyon. Nekem Atmanom van (3336), és azzal teljesen elégedett vagyok: halk, jól szűr, nincs teljesítménycsökkenés. Kicsit levegősödik, de azt mindig kifújja a szűrő magából.

2011. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Tetra a legjobb ár/érték arányú. Nekem egy éve hangtalanul működik, viszont a 700l/h-s nagyon kevés 200 literbe. Ezek közül a JBL lenne a legmegfelelőbb (900l/h), de az is kevés. Az Atman kínai, és ahhoz képest rettentően drága.


Ha jó áron akarsz minőségi és megbízható szűrőt, ami garantáltan elbírja az akváriumodat, akkor ne vedd meg egyiket sem a felsoroltak közül, egyszerűen túl gyenge lesz a szűrésed, valamint a vízáramlás és jönnek a gondok.

Ne spekulálj, mert nem éri meg, hallgass rám. A legjobb megoldás a következő:

[link]

2011. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!