Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik növényt nem eszi az...

Melyik növényt nem eszi az aranyhal?

Figyelt kérdés
Az aranyhalam eszi a növényt, ami az akváriumba van. Nem tudom mi a növény neve, mert úgy kaptam. Egyébként olyan, mintha szimpla fű lenne, csak hosszabb. Olyan növényt szeretnék még venni az akváriumba, amit nem bírnak megenni, de milyet vegyek?
2011. jan. 23. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként az aranyhal ezeket is megcibálja néha.

2011. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Szerintem nem érdemes növényt venni aranyhal mellé, mert ha nem is eszi meg, akkor kiszedi az aljzatból. Próbáld meg a műnövényeket.
2011. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó! Már bocs, de egy nagyon nagy piros kezet kaptál!


Kedves kérdező!

Próbáld meg a különböző anubiasokat(remélem jól írtam) esetleg a gömb mohát.

2011. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem szép, növényes aranyhalasom van.

A hólyagos vízikehely, anubias fajok, tavirózsa, kagylótutaj nagyon szépen megvan mellette. Valisnéria is bírja, kicsit csipegetik de úgyis nyesni kell a leveleit. Sok zöldséggel etess, nálam van fagyasztott darált mix répából, uborkából, kukoricából, borsóból, spenótból, kamillából és szűnyoglárvából, de többminden beletehető. Meg szoktam hínárféléket venni, amiket nyugodtan megehetnek.

2011. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!