Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért tiszta sárga a halam 1...

Miért tiszta sárga a halam 1 hetes vize?

Figyelt kérdés
Egy hete volt cserélve és az egész tiszta sárga . Olyan mintha valami még az üvegre is le lenne rakódva. Mitől van ez?5 literes az akvárium és 1 betta 1 másik fajta kicsi,meg egy algaevő van benne.Mindent raktunk bele ami kellet.Klórtalanítót oxigén cseppet nem használ semmi.Mi lehet a baja?
2011. jan. 24. 18:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
5 LITERES? jesszus... no comment :(
2011. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Na ne már... Komolyan 5 literben tartasz halakat, akkor a legkisebb baj a sárga víz (gondolom vasfától vagy valamilyen faágtól lehet). Legszívesebben feljelentenélek, ha ez érdekelne valakit és tudnám ki vagy. Remélem csak elírtad és 50 literről van szó, ha nem, akkor szégyelld magad...
2011. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

jézudom..:S tényleg én is remélem, hogy elírtad, és nem egy "befőttesüvegben" tartod őket:S:S


22L

2011. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
0%
szerintem vegyél kisebb akváriumot.én egy aranyhalat kaptam karácsonyra kb. olyan 4,5 literes akváriummal.nekem semmi baja. 19\L
2011. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
az utolsó válaszoló vagy nem komplett vagy csak humorizálni próbált, de nem sikerült neki
2011. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
De nincs nekik semmi baja nemkell bele levegőztető szóval takarékosabb és méis díszít.Nekem 5 literes van.És már vagy 1/fél éve hogy megvannak és csak most kezdett el ilyen lenni az akvárium!!(:
2011. jan. 24. 18:35
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Öt literbe halat tartani? A halakat minél előbb rakd át egy nagyobb akváriumba,az öt literesbe pedig anyukáddal rakassál el kovászos uborkát.
2011. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Úgy beleraknálak téged egy 2×2 méteres szobába még 2 társaddal évekig nagyon kevés oxigénnel. Annyira jó látvány lenne, sírnék az örömtől olyan szépen fulladoznátok. Állatkínzó h....
2011. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Kössünk egy alkut!

Ha megmondod, mi annak a baktériumnak a neve, ami az NH4+ NO2-vé oxidálását segíti, én is megmondom, mi a baj.

2011. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
ha csak díszítésre akarsz akváriumot akkor fogd magad oszt vegyé műhalakat és azt rakd bele abba a hülye 5 literbe
2011. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!