Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az üvegben a kaviár egy...

Az üvegben a kaviár egy helyen elszíneződött, valami sárga pötty volt rajta. A "tiszta" részből ettem egy kiskanálnyit, lehet tőle bajom? Terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nagyszemű kaviárt vettél és ilyen narancssárga a színe a kaviárnak akkor az jó. Ha van benne egy sárga pötty az is jó mert annak olyannak kell lennie. Persze ha nem ilyen kaviárod van akkor az lehet hogy már romlani kezdett. Bár már mi nálunk is fordult elő ilyen a kaviárral de nekünk penészes lett ilyen fehéres szürkés kis pihék voltak rajta. Sztem szedd ki belőle ezt a részt és a többi ehető, ha nem vagy finnyás. Ha igen akkor inkább dobd ki. Sztem nem lesz tőle bajod!
2010. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!