Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat vegyek az akváriu...

Milyen halat vegyek az akváriumba, ami jól elvan egyedül?

Figyelt kérdés
2 literes akvárium,ezért 1-et szeretnék csak.
2009. febr. 4. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az aranyhal meg az ehez hasonlók(nem vagyok egy hal szakértő)jól meg van egyedül is.
2009. febr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Vegyél pontyot.
2009. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Az aranyhal jól elvan. Meg még esetleg a betta, mert az elég harcias, ha mást raksz mellé megölheti, ezért egyedül szokták őket tartani.
2009. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Sziámi harcoshal. Hívják kínai harcoshalnak is. Csak egyedül lehet tartani, mert megöli a többit.
2009. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Én is sziámi harcost vennék. Területvédő, egyedül szeret lenni. És emellett nagyon látványos, főleg, ha hímet veszel! Szerintem nem bánnád meg.
2009. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Szia! Én bettát (sziámi harcos hal) vennék, de ne nagyon rakjál mellé tükröt mert megbolondul. Azt hiszi másik hal és folyton támadni fogja. Ráadásul ennek a halnak nem kell semmilyen extra felszerelés sem, mert eléggé igénytelen.
2009. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Én 2 literes akváriumba nem tették halat ez már állatkínzás.
2009. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Leginkább semmilyet.


Bővebb segítség:

www.akvarista.hu

2009. febr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm,nem állatkinzás.
2009. febr. 5. 11:14
 10/12 anonim válasza:
Beta Splenders-t ha veszel nyugottan tehetsz mellé tükröt pár percig , ilyenkor fogod igazán élvezni a látványát. Ha VEnnél eztán egy nagyobb akváriumot ,tehetsz mellé bármilyen halat csak nem bettát mert azt tényleg megöli . Nekem is van 1 bettám 2 kék gurámim 2 páncélos és1 cápaharcsám és kb 16 szivárványos guppim. Nem egy embertől hallottam már aki mesélte hogy kb az övében is ennyi hallal van egyben egy betta .
2009. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!