Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Murr. Mi a véleményed platyus,...

Murr. Mi a véleményed platyus, gfero, frontosárol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
he?
2011. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
És neked? Ez valami női rivalizálás? Pasi ilyen hülye kérdést nem tesz fel.
2011. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gfero ***** válasza:
szerintem itt arról van szó hogy valamelyik okos kitalálta hogy itt megy a rivalizálás meg acsarkodás valami ilyesmit írtak le.de szerintem itt szó sincs ilyesmiről mindegyik tiszteli egymást ha meg más a véleménye normálisan elmondja ami szerintem nem gáz.frontosárol is szó eset ma hogy nincs a toplistán ,ez azért lehetséges mer gondolom hogy nincs annyi ideje hogy a gép mellett lehessen .a válaszaiból értékelve egy jó szaktudású embernek mondható
2011. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan menni fog a rivalizálás? Bán Máté keltette az egészet azzal a kérdésével és most már tényleg elkezditek?

Nem kell ezt csinálni, akinek a neve ki van írva, őt többet említjük, jobban be lehet őket azonosítani. És persze egyébként is nagyon jó tanácsokat adnak mindannyian. És mások is sokan, de nekik nincs kiírva a nevük, ezért nem tudjuk kik azok és százalék alapján nem igazán lehet tudni ki kicsoda.

Egyébként Frontosa neve azért került fel, mert nem találta a kedves válaszoló a toplistán és teljesen kikelt magából, hogy ki az mert itt fent sincs...közbe meg jelenleg a 89. helyen áll, és csupán azért nem találta mert rosszul írta a nevét. Mint te is rosszul írtad Platypus nevét.

Szóval nem kell rivalizálni, a kis tinik szokása (nem akarok senkit megsérteni) és a mostanában felbukkanó kezdő haltartóké, akik azt hiszik, hogy ha egy tapasztaltabb válaszolótól ellesnek 1-2 választ és beírják azt egy kérdéshez, akkor már okosak is, aztán fel vannak háborodva, hogy le vannak pontozva, mert egyébként oltári nagy baromságokat írnak. Na mindegy...kezdem már én is unni ezt az állandó öldöklést, de néha sajnos én is kikelek magamból, amikor az előbb említett hozzá nem értő emberek erősködni próbálnak.

2011. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Hát, nem tudom ki vagyok én, hogy megítéljek bárkit is.

Mindenesetre Platypusnak gyönyörű növényes akváriumai vannak, követendő példának tekintem őket, jó lenne eljutni a szintjére. Segített már több kérdésben is.

Gferot csak a válaszai alapján ismerem, de nem láttam még még hibát semmiben, amit mondott.

Frontosával is beszélgettem már privátban, kedves, intelligens ember a rövid szóváltás alapján.

Ezen kívül sokakkal beszéltem már, volt, akivel személyesen is találkoztam és garnélákat kaptam, volt, aki szimplán tanácsot adott (SN kollégának is minden köszönetem és tiszteletem, illetve többeknek, akiket nem említek név szerint, mert talán nem akarnák).

Részemről szó sincs itt rivalizálásról, a kölcsönös segítségnyújtás és tanulás miatt vagyok itt.

2011. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lol ez a kérdés:D:D Talán eltévesztetted a témát, ez inkább mehetett volna családi kapcsolatosba vagy ilyesmihez. Azért a mai napomat bearanyozta:D
2011. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Frontosa ***** válasza:
72%

=)

Az oldalnak pont az a lényege, hogy ha felteszünk egy kérdést biztos lesz valaki aki abban otthon van és hasznos választ tud adni. Mindenki a maga területén van a leginkább otthon. Ez nem rivalizálás hanem kölcsönös segítségnyújtás, tanácsadás. Pl. Platypus a garnélákban, növényes aksikban, világítástechnikában stb. verhetetlen és ki merem jelenteni, hogy többet tud legtöbbünknél, miközben az én akvarisztikai pályafutásom szinte kizárólag a sügerezésre szűkült az évek alatt, nyilván a sügerekhez a szűréshez, mivel náluk ez létfontosságú stb. van a legtöbb tapasztalatom. Nyilván vannak átfedések is, alapvetően mindenki az alapoktól indul és az idő eldönti ki mire specializálódik. A toplistában sajnos csak az elmúlt 30 nap szerepel, ha elmegy valaki nyaralni egyből az 1000. helyen találja magát. =)

Mivel sok jó akvarista van itt név nélkül, jó lenne ha mindenki névvel szerepelne, mindenki tudna kire hivatkozni, sokkal közvetlenebb lenne az egész.

Írjátok ki a neveteket is.

Üdv,

2011. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
én azért szeretek név nélkül mert így írhatok hülyeségeket is
2011. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Platypus ***** válasza:
Hízik a májam. De mire jó ez a szappanopera kérdés?
2011. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Platypus: gondolom unatkozik, máunika shó már nincs, a valóvilág gagyi, fel kellett dobni valamivel a témát :DD

10:16: Hát igen, a lázmérős hozzászólásodon még a mai napig röhögök:D Mindíg élvezettel olvassuk barátnőmmel, mikor elkezdesz beszélni valamiről és elkalandozol :DD Persze ezt csak pozitívumként mondom, jó tanácsokat adsz, de a lehető legjobb formában :) Üdvözöl a tigris (garnéla), jó nagy dög a redek mellett:)

2011. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!