Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 8l-es aksiba milyen halat...

Bán Máté kérdése:

8l-es aksiba milyen halat lehet tartani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 18:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt nem csodálom,hogy 1 literesbe nem tud csinálni semmit,de 8 literesbe sem.Persze,kénytelen benne lenni ha már egyszer valamelyik barom belerakta,de ez kinek jó?
2011. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 gfero ***** válasza:
bocsi de én ere a kérdésre nem válaszolók mert ez csak egy csali amire sokan rákapnak.ezt azért gondolom mert a kérdező ezt a kérdést másképp megfogalmazva már százszor feltette.a másik dolog nagyon sók rendes kereskedőt ismerek csak sók vevő leszarja amit mond .és ha nem mond semmit rá kell kérdezni az igényeire az adott halfajnak és a legtöbben rendesen válaszolnak.ezért szoktam mondani csak olyan helyről szabad vásárolni amelyiket ajánlja valaki vagy látom a kereskedőn hogy ért hozzá de nem kel szégyellni és amihez nem értünk előtte meg kel kérdezni
2011. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát igen. Azért a boltban ahol vettem a koronás bettám, ott is egy üvegben volt szegény. Egy 0,7l-es üvegben. Nem csinált ott semmit. Még meg is kérdeztem a kereskedőt hogy él ez még? Mert nem 1 bettát láttam ott hogy nem mozdult. Azt mondja hogy persze, ők ilyenek. Hazahoztam, beleraktam a 23 literesbe, és azóta boldogan úszkál mindenfele. Még az is lehet, hogy 1* majd kap egy 100 literes akváriumot. Persze abba már nem egedül lesz.
2011. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!