Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 10L-es aksiba szabad guppykat...

10L-es aksiba szabad guppykat tartani? Mert a kis öcsém akar egy saját aksit. És ha szabad akkor hány darabot?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ekkorába nem szabad.Ebbe én raknék 4 maláj tornyos csigát.
2011. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2 guppy vagy 3 nem fér el benne?
2011. febr. 7. 20:07
 3/13 Platypus ***** válasza:
74%
Elfér, ahogy te is elférnél egy budi méretű helységbe, ha oda bezárnának egész hátralévő életedre. A legkisebb működőképes akvárium 20 liter, és egyetlen hím Bettát rakhatsz bele. Endler guppi csapatot tarthatsz 40 literben, szivárványos guppit 50 litertől. A guppik csapatos halak, nem szabad csak pár darabot tartani.
2011. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ahha oksi.De szerintem ti túl dramatizáljátok a dolgot egy guppi nem 30cm-s szóval elfér egy 10L-esbe szerintem de akkor veszünk egy 20L-est okés?
2011. febr. 7. 20:15
 5/13 A kérdező kommentje:
De ha meg kinőnék a 10L-est vagy a 20L-est akk jönnének hozzám a 90L-es aksiba.Nekem is vannak ott guppijaim csak nem szeretném át rakatni oda mert meghalnának a kis helységben de ez miatt a környezet változás miatt.Csak az én guppyjaim kicsit csonkák mert haverom bettája megcsipkedte őket.
2011. febr. 7. 20:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a saját guppidat sajnálod áttenni oda, mert tudod, hogy elpusztul, akkor miért erőlteted ezt a hülyeséget? Saját magadnak mondasz ellent. Ha van egy 90 literesetek, minek mellé egy 10-es? Vegyél az öcséddel együtt 2 szép guppit, ami a nagyban lesz a többiekkel, de az csak az övé. Aztán etetitek és gondozzátok őket felváltva....
2011. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom csak azért írtam hogy megdöglenének mert így is csonkák meg egy kisseb hejségbe kerülni elég szar érzés a nagyból.Meg ott van a környezet változás is.De 20L-esbe elél 3-4-5 darab guppy?
2011. febr. 7. 20:28
 8/13 gfero ***** válasza:
a guppit min 30-40 literben lehet tartani nem értem miért nem fogod fel.ha meg nem érdekel akkor meg ne kérdezd meg .abból a zagyvaságból amit a komentben leírtál semmit nem lehet megérteni.bocsi
2011. febr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a boltból meghurcolva, szállítva, stresszelve, kínozva jobb bekerülni egy 10 literes akváriumba? Az írásod alapján látszik, hogy nagyon fiatal vagy, de picit próbálj már gondolkozni és a halak érdekeit nézni, ne egy mégtudatlanabb gyermekét... Platypus elmondta, mekkora helyre van szükségük.
2011. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gfero ***** válasza:
Poecilia reticulata - Szivárványos guppi itt olvas utána
2011. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!