Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A szumik jól érzik magukat...

A szumik jól érzik magukat 4-en? Írjatok tippeket. És megvan a nőstény bettával?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 17:44
 1/5 Platypus ***** válasza:
A szumi híres arról, hogy szeret uszonyt csipkedni. Ez nem éppen egy Bettabarát viselkedés. A 4 is kevés, 10 lenne ideális, legalább 6-7 kéne.
2011. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, a szumik nagyon élénk rajhalak, nagy akváriumba valók és erős, nem fátyolos úszójú halak mellé.
2011. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem értek az akvarisztikához, de alátámasztom az első két hozzászólást. Anno mikor próbálkoztunk az akváriummal pontosan 4 "szumit" sóztak ránk az eladók. Nos, egyik guppimnak sem maradt úszója, és még egymást is kicsinálták. :(
2011. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hála istennek nekem nem csinálják ezt csak azoknak a guppiknak van megcsonkulva a farka amelyik a haverom bettája megkapta a haveromtól kaptam a guppikat.
2011. jan. 31. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

A barátnőm szumijai egymással nagyon jól meg voltak.

azóta már vannak guppijai, és jelenleg 2 szumija. Sosem tesznek kárt a guppikban. Bár egyszer volt egy hala, aminek úgy túnt hiányzik egy darab az úszójából, de nem biztos, hogy a szumik voltak, hiszen azóta sem volt semmi ilyesmi. Ők egymással játszanak, nagyon aranyosak :)

2011. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!