Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Normális, hogy így viselkedik...

Normális, hogy így viselkedik a szőlőgyökér?

Figyelt kérdés
Eddig csak száraz ágakkal próbálkoztam, most egy gyökér ázik vödörben. Az ágakkal szemben kevésbé színez, viszont opálosít és a víz felszínén olajszerű hártya is képződik. Ez a meglévő nedvességtartama miatt lehet? Okozhat ez problémát a későbbiekben?
2011. jan. 31. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a permetezés miatt keletkezett "védő réteg".Ez ázik le róla.Egyébként mikor volt utoljára permetezve, nem tudod?
2011. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyan 6 éve biztosan nem, azóta figyelem :)

Az ágakat már sokszot használtam, semmi baj nincs velük. Most viszont nagyon megtetszett egy hatalmas gyökér. Ez is el volt már halva, elnyomta régen a gaz, de mivel föld alatt volt, gondolom maradt nedvességtartalma. Persze nem rohad, teljesen ép, szilárd, korhadásmentes. Penészes sem volt. Valami mégsem tetszik vele kapcsolatban, olyan zavarosnak tűnik tőle a víz :S

2011. jan. 31. 19:51
 3/5 Platypus ***** válasza:
Lehet, hogy még maradt benne valamennyi bomlékony szerves anyag, amin szénabacilusok meg hasonlók szaporodnak. Egy idő után el fog fogyni és kitisztul a víz.
2011. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm. Ennek nem örülök, mert színezni meg savanyítani szeretnék vele, jó lenne már betenni. Nekiesek drótkefével és mégegyszer kifőzöm, hátha tisztul.
2011. jan. 31. 20:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, majd elfelejtettem, köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 31. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!