Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gömbmoha, Jávai moha?

Gömbmoha, Jávai moha?

Figyelt kérdés
Vélemények,tapasztalatok,hasznuk,milyen halak szeretik ha van az akváriumba,halak megeszik (csipkedik)?
2011. jan. 31. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Vélemény: szépek, hasznosak, nálam rengeteg van.

Tapasztalat: mindent kibírnak, nem kényesek.

Hasznuk: rengeteg bomlásterméket kötnek meg, oxigént termelnek, menedéket adnak a garnéláknak és halaknak egyaránt.

Kik szeretik: mindenki, de főleg a garnélák.

Eszik-e: a sügérek és aranyhalak minden bizonnyal, más nem.

Használd őket egészséggel a jövőben, nem bánod meg :)

2011. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen,nekem 50 l-ben vannak guppijaim és oda szeretnék jávai és gömbmohát is,akkor mihamarabb beszerzek belőlük :)
2011. jan. 31. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor arra készülj fel, hogy a kisguppikat nem kapják majd el a szülők, rengeteg el fog bújni. Csak akkor vegyél jávait, ha tudsz velük mit kezdeni.
2011. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben,nagyon sokat eltudnák ajándékozni,mert nagyon sok embert ismerek akinek van/lesz akváriuma és nem mondanának nemet 1-2 halacskának :)
2011. jan. 31. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:

A Jávai mohát most dobtam ki,mert széthullott szálaira, meg bebarnult, és semmire nem ment már hónapok óta, nem teszik, nem is ilyet akartunk eredetileg, csak ezt sikerült beszerezni.

A gömbmoha jó, bár én sok értelmét nem látom :D.Nekem olyan kicsit idegen az akváriumtól.Párom vett egy pár kicsit, hát most már 3szorsukra megnőttek, már nem olyan szépek, meg a harcsák mindig arrébb túrták.

Én az úszó májmohát javasolnám, az nekünk nagyon bevált, és szerintem szép, és gyorsan szaporodik.Ha van kedved damillal fel is kötheted egy faágra, és tudsz csinálni belőle víz alatti bonsait :).

2011. febr. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!