Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 54 literes akváriumba...

Egy 54 literes akváriumba elég 2 tő anubias+2 nagyobb darab gömbmoha?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán lehet errefelé élő növényt venni,most is csak véletlenül szerencsém volt hogy egyáltalán ennyit is tudtam venni!
2011. szept. 14. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán. Hol laksz? Akvarista.hu-n sokszor van ingyen elvihető növény is, meg olcsón vannak eladók is. Adj fel hirdetést, hogy hol laksz, meddig tudsz érte elmenni.
2011. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából, nem sok, több mint a semmi, de én úgy vagyok vele hogyha megfelelő igényű növényeket veszel ami nem rohad ki mert kevés a fény vagy hasonlók, akkor minél több annál jobb. (persze az ésszerűség határain belül) Több előnye is van az élő növénynek, pl.: a vízben felszaporodó tápanyagokat a növény fogja felhasználni nem pedig az ALGA, de persze ott van az oxigén termelés is.
2011. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mért nem mondod a boltosnak, hogy szerezzen be növényeket. Akár egy konkrét listát is írhatsz neki,

hátha a nagykerből tud hozni neked azok közül valamit.

2011. szept. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!