Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Murr, találtál már valahol...

Murr, találtál már valahol Pseudomugil gertrude-t?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert véletlenül ráakadtam egy székesfehérvári üzletnek a honlapjára, és ott árulnak ilyen halat. Nem tudom már sikerült-e beszerezned. :) Mindenesetre itt a honlap:

[link]

Ha még nem találtál ilyen halat sehol, szerintem érdemes lenne őket felhívni, hátha szoktak feljárni pestre. Egyébként nagyon aranyos kis hal, nagyon megtetszett nekem is, csak hát sügérek mellé... :)


2011. febr. 1. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ó, itt már javában lubickolnak, imádom őket :D

Igazi jófej halacskák.

Köszönöm azért a segítséget. Dobj össze egy 50 lityis garnélásat, nem bánod meg ;)

2011. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csinálj róla fotót!
2011. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Na az az én technikai felszereltségemmel lehetetlen :) Picik és gyorsak, ráadásul akkor néznek ki úgy, ahogy a képeken, ha éppen úsznak.

Viszont ha te az "állandó üzlettársam" és jótevőm vagy (százalékod alapján), akkor gyertek el a profi gépetekkel és próbálkozzatok meg vele, úgyis jól jönne pár profi fotó az akváriumról :)

Ha nem te voltál, akkor bocsi.

2011. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó de nagyon messze laksz?
2011. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van most egy használaton kívüli 54 literes aksink, lehet, hogy meggyőzöm a páromat, hogy rendezzük be valami ilyesminek! :) Hol vetted őket egyébként? Mert ha nem muszáj nem mennék el fehérvárig, aquadepo-ba vannak most? Mert oda sűrűn járunk :)
2011. febr. 2. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egy Lpocak nevű sráctól vettem (akvaristán akadtam rá), rendes, jófej, ért is hozzájuk. Még talán van neki néhány, ha gondolod akvaristán megtalálod. 300 Forint volt darabja.

Aquadepóban pedig furcatusok voltak legutóbb, ők nagyobbak, és elég húzós az áruk (7-800 Ft körül), de megéri, ők is gyönyörűek.

2011. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2011. febr. 2. 19:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!