Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aqva el 54 l-es akvárium,...

Aqva el 54 l-es akvárium, beépített világítás,11 w-os. Ami 3,5 hónap használat után kiégett, napi 12 órás világítás mellett. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Ráadásul kivettem a csővet,de a vezetékkel egybe van,nem látom rajta,hogy szét lehetne szedni,nem is nagyon mertem feszegetni.Akinek ilyen van segítene?
2011. febr. 2. 11:50
 1/2 Platypus ***** válasza:

Nekünk 2 hét után égett ki az ajándékba kapott 20 literes szett beépített világítása. Aztán a csere is kiégett pár hét után. Talán a szigeteléssel volt gond, kukáztuk a tetőt, vágattunk üveglapot, és utána évekig üzemelt egy 11W-os fénycsöves asztali lámpa alatt.


Ha készítesz egy fotót a foglalatról, akkor lehet rá mondani valamit. Eddig minden pármentes fénycsőfoglalat, amit láttam, úgy működött, hogy volt egy ráhúzható rész, alatta meg a szokásos elforgatható foglalat.

2011. febr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Doruss ***** válasza:
Tök ugyanilyen az akváriumom, kicsit több, mint egy éve van meg, és még működik a világítás. De ki szeretném cserélni, mert a növényeimnek így elég kevés a fény. Szóval én is kíváncsi lennék, hogy ezt hogy lehet megoldani. Szétszedni még nem mertem, mert félek, hogy tönkreteszem :D
2011. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!