Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi az a réteg az víz felszínén?

Mi az a réteg az víz felszínén?

Figyelt kérdés
Van a felszínen ilyen kis réteg, fehéres szürkés a színe. Olyan réteg, mintha valami olaj, vagy zsír, vagy hasonló úszna a víz felszínén. Nem öntöttem bele semmit, régen nem is volt ott. Lehet, hogy a növényeim szétmállottak, és kijött belőlük valami olaj, vagy hasonló?
2011. febr. 2. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mozog eleget a vízfelszíne
2011. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mozog a vízfelszín, ezért beáll a víz. Állítsd úgy a szűrőd, hogy mozgassa.
2011. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Platypus ***** válasza:
Szénabacilusokból áll a hártya. Az egyik oka, amit a többiek is írtak, hogy nem mozog a vízfelszín. Ha mozog, és ennek ellenére is van, akkor túl sok bomló növényi rész van a vízben.
2011. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Csinálj részleges vízcserét,talajtakarítást és úgy ahogy írták, mozogjon a vízfelszín.Továbbá szedd ki a rothadó növényeket és próbálj óvatosabban etetni.
2011. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elromlott a jó kis szűrőm, és másik az gyenge... Veszek egy erőset!
2011. febr. 2. 16:33
 6/8 gfero ***** válasza:
van valami fa az akváriumba ?,a szűrőt minél hamarabb jó lenne pótolni
2011. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vasfa, és kókusz dió bújkáló
2011. febr. 2. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:
A szűrőd nem forgatja rendesen a víz felszínét.Nekem is volt ilyen problémám,és szerintem rájöttem mi az.Az akvárium szellöztetésénél beleszálló por.Amióta feljebb raktam a szűrőt nincs ilyen gondom.
2011. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!