Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Algaevő harcsa megenné a...

Algaevő harcsa megenné a kishalakat? Algaevő bírja ha sózom a vízet?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hetesek,és hálóban vannak,viszont a nagyokat áttenném a nagy akváriumba,még nem állt be,kell egy kis idő.Ha a 2 algaevő ott maradna a végleges helyén.Veszélyben lennének?Sózás,még nem tettem bele,de a nagy része elevenszülő,mehet?
2011. febr. 2. 18:34
1 2
 1/14 gfero ***** válasza:
1 kiskanálnyi só 10 liter vízhez nem árt a harcsáknak.az ivadékokat elég veszélyes közéjük tenni
2011. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az anci nem bántja a kishalakat, és egy normál mértékű sózás nem árt neki. De nagyon vigyázz vele, nehogy túladagold.
2011. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Murr!Nem anci,sajnos nem tudom a nevét,és nem is találtam kép alapján sem,hosszukás vékony és sárgs szine van.Az eladó szerint kettőnél többet ne tartsak mert ha megnőnek verekednek.Tipp?
2011. febr. 2. 18:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Sárgás: szerintem aranyanci
2011. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]

Egy bőven elég, még így is lehet vele baj. A 100 literes akváriumot is kevésnek tartom számára.

2011. febr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 gfero ***** válasza:
szerintem algaevő csíkhalról van szó
2011. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 gfero ***** válasza:
bocsi murr megelőztél
2011. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gfero,Murr!Tényleg az,akkor most mit csináljak ennyivel?:)4 en vannak,akkor az 54 l-es be nem is nagyon hagyhatom,a 112 l-es ben meg sokan lesznek.
2011. febr. 2. 19:07
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem hirdesd meg őket akvaristán és vegyél helyettük törpe szívóharcsát:

[link]

Mindenki jobban jár :)

2011. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gfero ***** válasza:
vidd vissza a kereskedésbe vagy ajándékozd el
2011. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!