Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Spirulina tablettából kinek...

Spirulina tablettából kinek mennyit? Étrend?

Figyelt kérdés

Vettem ma algatablettát. Be is raktam egyet a halaimnak (guppi,platti,dánió,neonhal) egyet, először észre se vették, kihalásztam és újra belejtettem, akkor már igen. Most mindannyian rátámadtak, sikerült is ellökdösniük a szemem elől egy bújóka mögé. Nem tudom, hogy megették-e már, majd megnézem.

van még fagyasztott fekete szúnyoglárvám meg díszhaltáp. hogyan váltogassam ezt a hármat egy héten kb? elég egy nap egy algatabletta és semmi más? vagy ez csak kiegészítő?

snowball garnéláknak mikor mennyit adjak? hogy váltogassam ha veszek majd garnélakaját? meg majd néha megy nekik forrázott zöldség is


2011. febr. 4. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásba vinni, szerintem adhatsz minden nap mást, ha már ennyi féle kajád van.
2011. febr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
100%
A garnéláknak annyit adjál, amennyi úgy fél órán belül eltűnik. 10 garnélánál ez kb. fél borsószemnyi mennyiség, de ez nagyon függ a kaja tömörségétől. Elég hetente párszor adni rendes garnélakaja mellett, de ha szeretik, akkor adhatod gyakrabban. Az enyémek elég unottan nyammogták, inkább zöldséget adok nekik. A pritaminpaprika és a pépesre főtt répa a kedvenc.
2011. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm
2011. febr. 4. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!